Naučil sem se eko himno!

Za mano je supergrinastičen teden. Po eni strani naporen, saj s svetlobno hitrostjo pakiram in pošiljam nalepkice, ki ste si jih prislužili pri reševanju kviza. Ampak, ne skrbite, pomočnica Lea mi pridno pomaga ;) No, zadnje tedne kar precej časa posvetim tudi otrokom iz vrtca Urša. Mali pomočniki so mi dali spet veliko energije, tako da je bilo pošiljanje nalepk v tem tednu mala malica. Najbolj so me razveselili, ko so mi zapeli eko himno. Besedilo sem si z lahkoto zapolnil in sedaj ga delim z vami.

Pred vrtcem dinozaver

zjutraj se zbudi,

pogleda naokoli

in se razveseli.

 

Res čisto je igrišče,

nikjer ni nič smeti,

res čisto je igrišče,

za to skrbimo vsi.

Saj v našem vrtcu je tako,

da z eko vzgojo rastemo.

 

Ločujemo, pospravljamo,

pobiramo smeti ,

skrbimo, da je red,

da čist bo naš planet.

 

Res čisto je igrišče,

nikjer ni nič smeti,

res čisto je igrišče,

za to skrbimo vsi.

Saj v našem vrtcu je tako,

da z eko vzgojo rastemo.

 

Grinaaaastično, kajne?

 

Proooozdrav!